Komornicy,

licytacje komornicze, sądy, prawnicy

Jesienny weekend w Łodzi

strata podatkowa Skaldowie

Łódź jest miastem, które przede wszystkim kojarzy się z przemysłem. W Łodzi można jednak odnaleźć wiele interesujących zabytków, a także skorzystać z licznych atrakcji.

Mając więc wolny weekend w czasie jesieni, warto wybrać sie do Łodzi, by móc lepiej poznać to miasto. Podczas pobytu w Łodzi warto zobaczyć kilka kościołów.

Wśród nich na uwagę zasługuje Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, znajdujący się przy placu Kościelnym. Ta trójnawowa świątynia została wybudowana w latach 1888–1897 i reprezentuje styl wiślano-bałtycki.

Ponadto, warto również zobaczyć Pałac Izraela Poznańskiego, nazywanego „łódzkim Luwrem”. Wyjątkową atrakcją, zwłaszcza dla dzieci, okaże się także wizyta w Muzeum Animacji – Se-ma-for.

W tym miejscu najmłodsi mogą nie tylko zapoznać się z kukiełkami, których używano do produkcji bajek, ale także wziąć udział w warsztatach plastycznych. Najmłodsi z pewnością ucieszą się także z wizyty w Łódzkim Ogrodzie Zoologicznym oraz w największym polskim aquaparku – Aquapark Fala.

bip.pisz.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.