Komornicy,

licytacje komornicze, sądy, prawnicy

Mieszkanie z licytacji komorniczej

https://mniejszosciowi.pl/

Jeżeli nie będziesz spłacać długów, sprawa trafi do sądu, a wtedy może do Ciebie przyjść komornik. Jeśli nie spłaciłeś mieszkania, to znaczy, że je stracisz. Nieruchomość trafi na licytację komorniczą, gdzie będzie mógł kupić je ktoś inny.

Jeśli natomiast chcesz kupić nieruchomość w korzystnej cenie, możesz zajrzeć na licytacje komornicze. Tutaj zawsze znajdziesz mieszkania i inne lokale za stosunkowo niewielkie pieniądze. Pytanie, czy to na pewno dobra okazja? Odpowiedź niestety nie może być jednoznaczna.

Licytacje komornicze nieruchomości dotyczą przede wszystkim obiektów, które nie zostały spłacone. To że ktoś zaprzestał pokrywania rat, nie oznacza jednak, że nie chce dalej zajmować nieruchomości. Zwłaszcza, gdy mowa o mieszkaniu, często zdarza się, że dłużnicy dalej zajmują lokal i konieczna jest eksmisja.

Jak się domyślasz, nie ma sensu kupować takiej nieruchomości, jeśli planowałeś przeprowadzkę w najbliższym czasie. Mieszkanie może być natomiast dobrą okazją, gdy masz zamiar zainwestować długoterminowo w nieruchomość. Jeżeli trafisz na zalaną nieruchomość warto zainteresować się ofertą osuszanie po zalaniu warszawa.

bip.pisz.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.