Komornicy,

licytacje komornicze, sądy, prawnicy

Prawnik dla sklepu online

www.sztab-antypiracki.pl http://smart-bhp.pl/szkolenie-bhp-gliwice/

Nie każda strona internetowa musi mieć własny regulamin. Jeżeli sklep lub inny serwis na stronie przedstawia tylko ofertę, ale sprzedaż jest prowadzona „w realu”, to regulaminu nie trzeba pisać. To dobra wiadomość dla właścicieli takich serwisów, bo porządnie napisany regulamin to koszt przynajmniej kilkuset złotych.

Natomiast regulamin jest obowiązkowy w sklepach internetowych, które prowadzą sprzedaż online. Dotyczy to wszystkich „klasycznych” sklepów online i nie ma to znaczenia, czy równolegle istnieje placówka stacjonarna czy nie. Jeżeli masz stronę, na której oferujesz produkty i towar jest zamawiany i opłacany przez klientów za pomocą strony www, to musisz mieć własny regulamin.

A do tego też przyda się polityka cookies oraz polityka prywatności. A skąd wziąć taki regulamin? Najlepiej jeżeli poszukasz prawnika, która specjalizuje się w tworzeniu aktów prawnych dla sklepów internetowych. Taka osoba będzie miała doświadczenie i wiedzę na temat aktualnych przepisów i możesz oczekiwać regulaminu w pełni zgodnego z dzisiejszym prawem.

.

bip.pisz.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.