Komornicy,

licytacje komornicze, sądy, prawnicy

Przepisy w działalności międzynarodowej

specjaliści od prawa gospodarczego, prawo gospodarcza prawnik Poznań w Poznaniu

Jeśli chcesz prowadzić sklep internetowy albo inny serwis w kilku krajach, musisz dostosować się do istniejących przepisów. Dotyczy to sytuacji, w której serwis działa na kilku domenach a serwery są ulokowane w hostingach zarejestrowanych w różnych Państwach. Jeżeli jeszcze nie wiesz jak otworzyć sklep internetowy koniecznie poszukaj informacji w Internecie. 

Firma musi działać zgodnie z prawem obowiązującym w danym kraju. Właśnie z tego powodu nawet tak duże serwisu jak PayPal nie pozwalają choćby na rejestracje konta bankowe w jednym kraju, gdy firma jest zarejestrowana w innym.

To znaczy, że jeśli prowadzisz spółkę w UK i chcesz założyć sklep z płatnością przez PayPal, to Twoje konto również musi być założone w angielskim banku. Inaczej nie uda Ci się przejść rejestracji w serwisie.

A dokładniej – nie da się ukończyć procesu właśnie przy rejestracji konta firmowego. Serwis w ten sposób unika komplikacji wynikających ze zróżnicowania prawa – choćby podatkowego.

Gdy spółka i konto są założone w tym samym kraju, nie ma wątpliwości co do opodatkowania i innych przepisów dotyczących działalności..

bip.pisz.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.