Komornicy,

licytacje komornicze, sądy, prawnicy

Szybki i skuteczny komornik

podmioty powiązane ceny transferowe uchwała o uchwała o podziale zysku wzór

Dobry komornik powinien odznaczać się szybkością i skutecznością działania. Dotyczy to pracy już od momentu przyjęcia zlecenia. Jednym z pierwszych etapów pracy komornika jest namierzenie dłużnika.

Im szybciej zostanie to wykonane tym większa szansa na skuteczne uregulowanie długu. Praca komornika nie może sprowadzać się jedynie do wysyłania pism czy SMS-ów. Osoby zadłużone często unikają takich form kontaktu – wystarczy przecież nie odbierać poczty, zmienić adres zameldowania i numer telefonu, by kontakt stał się niemożliwy.

dbacoskore.kosmetyk.net.pl

Na szczęście komornicy mają dostęp do obszernych baz danych, dzięki którym są w stanie efektywnie namierzać osoby zadłużone. Szybkość działania jest tak ważna, bo każdy kolejny dzień to dodatkowa okazja dla dłużnika na „schowanie się” lub nawet wyjazd z kraju. Skuteczność nie może jednak oznaczać działań agresywnych.

Dobry komornik działa zachowując zimną krew. W żadnym wypadku nie daje się sprowokować i nie zastrasza dłużnika. Wierzytelności muszą być odzyskiwane w ramach prawa.

.

bip.pisz.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.