Komornicy,

licytacje komornicze, sądy, prawnicy

Wycieczka do oceanarium

co to są ceny transferowe Piosenka Biesiadna

W jesienne weekendy, a zwłaszcza podczas złej pogody, człowieka często dopada nuda. Bo co właściwie można robić w deszczowe dni? W takich chwilach warto jednak ruszyć się z domu i odkryć wyjątkowe miejsca, których przecież w Polsce jest naprawdę wiele.

Doskonałym pomysłem może okazać się na przykład wyprawa do oceanarium. Podczas pobytu w oceanarium można odkryć wiele tajemnic podwodnego świata i doskonale się zrelaksować.

Jedno z najwspanialszych oceanarium znajduje się we wrocławskim zoo, a dokładniej w Afrykarium. W tym miejscu można zobaczyć między innymi płaszczki, rekiny, manaty i wiele gatunków ryb.

Kolejnym miejscem, w którym można poznawać wodne stworzenia, jest Akwarium Gdyńskie. Placówka ta od 2005 roku posiada status ogrodu zoologicznego, a na jej terenie prezentowane są cztery główne biotopy, występujące na świecie.

W placówce znajdują się niezwykłe gatunki ryb, gadów i płazów z rożnych zakątków świata. W gdyńskim Akwarium można też odnaleźć Sekcję Edukacji, gdzie odbywają się lekcje z dziedziny oceanografii, prowadzone przez specjalistów.

bip.pisz.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.